O společnosti M & M Car point s.r.o.

 

 Firma M & M car point s.r.o. se zabývá nákupem a prodejem nových i ojetých osobních i nákladních vozidel. Za naše  dvouleté působení máme již přes stovku spokojených firemních i osobních zákazníků. 

Mezi naše hlavní snahy patří především zkvalitnění služeb zákazníkům, jako i to, abychom Vám nabízeli kvalitní a prověřené vozy s jasným původem, po prvním majiteli. 

Pro naše zákazníky máme k dispozici tým zkušených profesionálů, který Vám rád poradí s výběrem vozu i s možností jeho financování. Nabízíme Vám financování formou úvěru, leasingu, a také i protiúčtu. Na Vámi zakoupený automobil Vám nabídneme velmi výhodné povinné i havarijní pojištění od renomovaných pojišťoven.

Dále Vám můžeme zprostředkovat a nabídnout prodej a následnou montáž satelitního zabezpečovacího zařízení CarLoc a dalších doplňků na Váš automobil, profesionální čištění interiéru vozu. Také pro Vás zajistíme STK, evidenční kontrolu, odhlášení a přihlášení vozu na odboru dopravně správních agend.

Mezi naše specializace patří též dodání automobilu dle vašich přání a požadavků.

Závěrem bych vám chtěl jménem naší společnosti popřát mnoho štěstí při výběru vašeho nového vozu a hodně ujetých kilometrů ve zdravý. Rádi vás uvítáme při osobním setkání, tak i na naši webových stránkách.

 

Váš M & M team